• $ DOLAR: 3.7410TL / 3.7478TL
  • € EURO: 3.9858TL / 3.9930TL
  • £ GBP: 4.6668TL / 4.6911TL

Hurriyetemlakgundemi.com’a merhaba!

20.10.2015 17:13:03

İnşaat sektörünün son yıllarda; yıllık yaklaşık 300 milyon dolar seviyelerini zorladığı “ reklam pazarında“ Gazete ve TV’ den sonra yaklaşık %10’ luk Pazar payı ile digital dünya 3. Sıraya yerleşiyor.

A

HURRİYETEMLAKGUNDEMİ.COM digital pazara hoş geldi ve inanıyorum ki farklı bir soluk getirecek.

Gayrimenkulün yanı sıra “ Dekorasyon ve Yapı “ dünyasının buluşma yeri olacak bu platform hürriyetemlak.com’ un gücüne güç katacak ve emlak dünyasının gündemine yön verecek.

Yıllardan beri gayrimenkul projelerinde yaptığımız ziyaretçi/potansiyel müşteri analizlerinde digital dünyanın etkisinin beklentilerimizin üzerinde yükseldiğini görüyoruz.

Gayrimenkul alımında etkileşim kaynakları, mecraları ne olursa olsun son karar noktasında bölge ve ziyaret edilecek projeler için digital ortam, filitreleme görevini üstleniyor.

Gayrimenkul sektörünün kütüphanesi olan digital ortam, ayni zamanda arşiv fonksiyonunu üstlenirken; 2.el pazarında direk yönlendirme özelliği SATIN ALIM tercihleri etkiliyor.

Digital ortamlar, hayatımızın en önemli kararı olan “ ev ve ev’lenmede !.. “ zaman tasarrufu sağlıyor.

Türkiye’nin gelecek 15-20 yılına yön verecek genç nesil ve bu nesilin digital ortam ilişkisi ele alındığında digital iletişim kanallarının kullanım oranının çok farklı boyutlara erişeceğini tahmin etmek zor olmasa gerek…

Yıllar önce, Hürriyet Emlak gazete ek’i ile atılan temelin, hurriyetemlak.com’ la geliştiğini ve hürriyetemlakgündemi.com’ ile sektörel değer olarak gayrimenkul tarihine not düşeceğine inanmak ve tanıklık etmek benim için ayrı bir mutluluk.

Gayrimenkul dünyasına hoş geldin “ hurriyetemlakgundemi.com “ başarılar seninle olsun….