• $ DOLAR: 3.7410TL / 3.7478TL
  • € EURO: 3.9858TL / 3.9930TL
  • £ GBP: 4.6668TL / 4.6911TL

Hakkımızda

Hurriyetemlakgundemi.com, Hürriyet gazetesinin emlak haber platformudur. Emlak sektörüyle ilgili gelişmelerin nabzını tutmayı hedefleyen portal; sektör gündemi, konut projeleri, ofis ve arsa piyasası, konut kredisi ve dekorasyon gibi birçok alandaki gelişmelerden hızlı bir şekilde haberdar etmektedir.

2015 Ağustos tarihinde yayın hayatına başlayan portalda konusunda uzman yazarlara yer vermenin yanı sıra, okuyucular uzman isimlere soru sorma fırsatı bulmaktadır.

Güncel içeriği sayesinde projeler hakkında geniş ve gerçek bilgilere sahip olma imkanı sunan portalda emlak satın alırken ya da kiralarken dikkat edilmesi gereken unsurlara, vergi ve tapu aşamasında bilinmesi gereken detaylara ulaşılabilmektedir.

Yatırımcıların karar verme sürecini desteklemek ve yol göstermek amacıyla uzmanların öngörülerine yer verilen Hurriyetemlakgundemi.com’da ayrıca ev alma aşamasından sonraki süreç için de okuyuculara destek verilmektedir. Sigorta, bakım ve onarım, yenileme gibi konuların yanı sıra ev dekorasyonu hakkında da en güncel ve yaratıcı fikirlere ulaşmak mümkündür.

İl, ilçe ve semtlerdeki emlak fiyatları hakkında en doğru gelişmelere ulaşabileceğiniz, gayrimenkul satın almadan ya da kiralamadan önce mutlaka göz atmanız gereken adres; Hurriyetemlakgundemi.com.