• $ DOLAR: 3.7410TL / 3.7478TL
  • € EURO: 3.9858TL / 3.9930TL
  • £ GBP: 4.6668TL / 4.6911TL

Evinize farklı bir hava katmak için üç fikir

12.10.2015 0:31:37

Merhaba. Bundan böyle her ay düzenli olarak bu sayfalarda buluşuyor olacağız. Bu ayki yazımda sizlerle, evinize farklılık katacak dekorasyon önerilerimi paylaşacağım. Evinizin havasını değiştirmeye hazırsanız, hadi bir an önce işe koyulun.

A

1- Kitaplığınıza bir ya da birkaç tablo asın.

Evinizin havasını değiştirmek için kolay uygulayabileceğiniz yöntemlerden ilki, son yılların popüler tasarım fikirlerinden birisi haline gelen kitaplık ve tablo kombinasyonudur. Kitaplığınıza asacağınız bir ya da birkaç tablo ile, kütüphanenize eşsiz bir görünüş ve zenginlik katabilirsiniz.

2- Büyük boy modern tabloları tercih edin.

Evinizin duvarları size artık sıkıcı geliyor ise, bundan kurtulmak için büyük boy modern tablolardan yardım alabilirsiniz. Duvarlarınızdaki sıkıcı yalınlıktan ve boş görüntüden kurtulmak ya da tam tersi duvarlarınızdaki tabloların ve aksesuarların yarattığı dağınık görüntüyü yok etmek için büyük boy modern tablolardan yararlanmak çok iyi bir fikir olabilir. Bu değişikliğin evinizdeki havayı ne kadar değiştirebileceğine siz bile inanamayacaksınız.

3- İpekli tekstil bazlı duvar kağıtlarının ışık oyunlarını kullanın.

Evinizin havasını değiştirmek için bir üçüncü yol ise duvar kağıtlarıdır. Bunun için ipekli tekstil bazlı duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. İpeğin verdiği ışıltıyı, şıklığı ve ışığa karşı olan değişkenliğini, modernliğin sadeliği ile birleştiren duvar kağıtları mekana ayrıcalık katacaktır. Böylece ipeğin, bakış açınıza göre oluşturduğu sürekli değişkenlik, evinizde hiç sıkılmayacağınız farklılığı ve sıcaklığı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

www.kerimcarmikli.com